Prispej na misie do Afriky Paťke a Samkovi

Samuel a Patrícia

Ahojte!

Patrícia a Samuel už čoskoro vyrážajú na misie. Nie sú to len oni, ktorí túžia prispieť svojou troškou, ale aj ich okolie a známi. Ak máte túžbu podporiť ich na tejto ceste a aj samotné Centrum Bosco Boys otvárame možnosť prispieť dobrovoľnou sumou na účet savio.sk

Príbeh Bosco Boys je o domove, škole, cirkvi a ihrisku pre zachránené deti z ulíc hlavného meste Kene – Nairobi. Prechádzajú  tu rehabilitačným procesom, ktorý ich premieňa, aby sa mohli znovu zaradiť naspäť do normálneho života a začať chodiť do základnej školy, či na technické učilište.

Centrum Bosco Boys je veľkým darom

  • bývalí chlapci ulice dostávajú v tomto centre šancu na nový život
  • prechádzajú rehabilitačným procesom a majú nádej dostať vzdelanie
  • saleziáni, sociálni pracovníci a dobrovoľníci sa venujú ich osobnému aj duchovnému rastu
  • v rámci tejto zbierky programu môžu darcovia zmeniť životy detí

Video k misiám ako prebiehajú si môžete pozrieť aj tu: 
Moja Misia (2) BOSCO BOYS z Nairobi - Peter Kuchár SDB (youtube.com)

ĎAKUJEME!

Odkazy od darcov

Darcovia zatiaľ nepridali nijaké komentáre.

Už darovali

Výzva pre organizáciu Savio o.z.