Ahojte!
Patrícia a Samuel už čoskoro vyrážajú na misie. Nie sú to len oni, ktorí túžia prispieť svojou troškou, ale aj ich okolie a známi. Ak máte túžbu podporiť ich na tejto ceste a aj samotné Centrum Bosco Boys otvárame možnosť prispieť dobrovoľnou sumou na účet savio.sk
Príbeh Bosco Boys je o domove, škole, cirkvi a ihrisku pre zachránené deti z ulíc hlavného meste Kene – Nairobi. Prechádzajú tu rehabilitačným procesom, ktorý ich premieňa, aby sa mohli znovu zaradiť naspäť do normálneho života a začať chodiť do základnej školy, či na technické učilište.
Centrum Bosco Boys je veľkým darom
- bývalí chlapci ulice dostávajú v tomto centre šancu na nový život
- prechádzajú rehabilitačným procesom a majú nádej dostať vzdelanie
- saleziáni, sociálni pracovníci a dobrovoľníci sa venujú ich osobnému aj duchovnému rastu
- v rámci tejto zbierky programu môžu darcovia zmeniť životy detí
Video k misiám ako prebiehajú si môžete pozrieť aj tu:
Moja Misia (2) BOSCO BOYS z Nairobi - Peter Kuchár SDB (youtube.com)
ĎAKUJEME!
Darcovia zatiaľ nepridali nijaké komentáre.